Trendler
365 Dni
365 Days – 365 Gün
Kategori
Romantik
IMDB
7
Ülke
Poland
Süre
116 dakika
Yayın Tarihi
2020
Laura Biel lüks bir otelin satış direktörüdür. Erkek arkadaşı Martin ve iki arkadaşıyla birlikte Sicilya'ya tatile giderler. 29. doğum gününde, Laura Sicilyalı suç ailesinin başı olan genç Massimo Toricelli tarafından kaçırılır. Adam Laura'ya onu sevmesi ve onunla kalması için 365 gün verir. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle 365 Days izle yebilirsiniz.
62 view
Fight Club – Dövüş Kulübü
Kategori
Dram
IMDB
8.4
Ülke
İngiltere
Süre
139 dakika
Yayın Tarihi
1999
Film, kelimenin tam anlamıyla, ana karakter Jack/Anlatıcı'nın zihninde açılıyor. Kronik uykusuzluk sorunuyla baş etmeye çalışan depresif bir adam olan Tyler Durden, garip bir sabun satıcısıyla tanışır ve tanışmalarından kısa bir süre sonra Tyler'ın dairesi yıkılır, kendini dünyası başına yıkılmış bir şekilde bulur. İki canı sıkılmış adam, katı kuralları olan bir yeraltı kulübü kurmaya karar verir ve sıradan hayatlarından bıkmış diğer insanları kulübe kabul etmeye başlarlar. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle Fight Club izle yebilirsiniz.
50 view
Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında – Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Kategori
Fantastik
IMDB
7.5
Ülke
İngiltere
Süre
126 dakika
Yayın Tarihi
2022
Spider-Man No Way Home'daki olayların ardından Doctor Strange, farkında olmadan, yanlışlıkla çoklu evreni açan yasak bir büyü yapar. Wong ve Scarlet Witch'in yardımıyla Strange, çeşitli gerçeklikler arasında seyahat ederken ve bildiği gibi gerçekliği geri getirmeye çalışırken genç America Chavez ile takım kurmanın yanı sıra kendisinin çeşitli versiyonlarıyla yüzleşir. Yol boyunca, Strange ve müttefikleri, çoklu evreni ele geçirmek isteyen güçlü ve yeni bir düşmanla karşılaşmaları gerektiğini fark ederler.
42 view
Rocky
Rocky 1
Kategori
Dram
IMDB
7.8
Ülke
İngiltere
Süre
119 dakika
Yayın Tarihi
1976
Philadelphia mahallesinde şanssız bir boksör olan Rocky Balboa, herkes tarafından serseri olarak düşünülen Balboa aslında kocaman bir kalbe sahiptir. Amerika da Silket Şampiyonu olan Apollo Creed, Balboa ‘ya dövüşü olması için şanş verir ve tabiki Rocky'nin ismi ve solak olması onun bu şansı hak ettiği düşüncesi yaratır insanlarda. Rocky eğitimlere başlar ve bu süreçte zorlu mücadeleler verirken aynı zamanda sektörde kıskanılmaya da başlanır. Bu süre zarfında, Rocky evcil hayvan mağazası memuru Adriana'dan hoşlanmaya başlar ve onun dikkatini çekmek için şakalar yapar. Daha sonra Adrian a' nın kardeşi Paulie sayesinde ikili çıkmaya başlar. Daha sonra Paulie hem ikilinin aşkını hem de Rocky'nin şöhretini kıskanır ve sinirlenir. Daha sonra Rocky ve Creed ile ring de yüz yüze gelirler. İlk turda Rocky galip gelse de daha sonra Creed Rocky'nin burnu kırar ve 15 oyun boyunca dövüş devam eder en sonunda da Creed kazanan olur. Bu dövüşlerden sonra Adrian ve Rocky sevgiyle kucaklaşırlar.
39 view
Rocky III: Veda
Rocky 3
Kategori
Dram
IMDB
6.8
Ülke
İngiltere
Süre
99 dakika
Yayın Tarihi
1982
Bu film Rocky 2 deki Rocky ve Apollo Creed arasındaki rövanşın 15. Turunun bitmesiyle başlar ve Rocky dünyanın yeni ağır siklet şampiyonu olur. Bu süreçleri iki film arasında geçen süreci anlatan bir montaj ile izleyiciye gösterirler. Rocky'nin şöhreti her geçen gün iyice artar ve her alanda Rocky başarılı olmaya başlar. Bu başarı kayınpederini kıskandırmaya bile yeter ve Rocky için yeni zorluklar başlar. Daha sonra Rock Philadelphia şehrine bir çok yardımda bulunur bu sebeple şehirde bir Rocky heykeli yapılıyor. Bir etkinliğe katılan Rocky ‘ ye orda dövüş teklifi gelir ,Rocky istemez fakat eşine atılan laflara sinirlenen Rocky bunu kabul eder ve Dövüşçü Lang ile dövüşmek için hazırlanır. Bu süreçte hocadan yardım alan Rocky dövüş için hazırdır ve dövüş alanına giderler. Orda eğitmenini kaybeden Rocky çok üzülür ve dövüşte Lang'a yenilir. Uzun zaman sonra eski rakibi Apollo ile karşılaşır ve Apollo onu tekrar eğitmek ister. Dövüş gününde onu nakavt edemediği için Lang ile dalga geçer.
33 view
The Black Phone – Siyah Telefon
Kategori
Korku
IMDB
7.6
Ülke
İngiltere
Süre
103 dakika
Yayın Tarihi
2022
Finney Shaw, 13 yaşında utangaç ama zeki bir çocuktur ve sadist bir katil tarafından kaçırılıp, çığlık atmanın pek işe yaramadığı ses geçirmez bir bodruma kapatılır. Duvarda bağlantısı olmayan bir telefon çalmaya başladığında Finney, katilinin önceki kurbanlarının seslerini duyabildiğini fark eder. Kendi başlarına gelenlerin, Finney’nin başına gelmemesi konusunda kesin kararlıdırlar. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle The Black Phone izle yebilirsiniz.
30 view
Home Alone – Evde Tek Başına
Kategori
Komedi
IMDB
7.4
Ülke
İngiltere
Süre
103 dakika
Yayın Tarihi
1990
Kevin McCallister, kendisine sürekli zorbalık yapan bir ailede yaşadığı gerçeğinden nefret eden sekiz yaşında kibirli bir çocuktur. Ailesi Paris Noel tatili için ayrılırken, onu kazara evde bırakırlar. Kevin bu durumdan en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor. Yataklara atlar, dondurma yer ve gangster filmleri izleyerek evin boş olmasının keyfini sürer. Ancak, iki soyguncu olan aptal Marv ve sağ kolu zeki Harry, evin boş olduğunu düşünerek günü kurtarmak için eve girdiklerinde Kevin'in bu ikiliden kaçması gerekir. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle Alone Evde izle yebilirsiniz.
29 view
The Sea Beast – Deniz Canavarı
Kategori
Animasyon
IMDB
7.6
Ülke
İngiltere
Süre
115 dakika
Yayın Tarihi
2022
Korkunç canavarların denizlerde dolaştığı bir çağda, canavar avcıları ünlü kahramanlardı. Genç Maisie Brumble, Jacob'un efsanevi gemisine sığındığında beklenmedik bir müttefikle karşılaşır. Birlikte keşfedilmemiş sularda destansı bir yolculuğa çıkarlar ve tarih yazarlar. Akademi Ödüllü film yapımcısı Chris Williams The Sea Beast ile bizi haritanın bittiği ve gerçek maceranın başladığı yere götürüyor. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle Spider-Man: The Sea Beast izle yebilirsiniz.
28 view
Now You See Me – Sihirbazlar Çetesi
Kategori
Gerilim
IMDB
7.4
Ülke
İngiltere
Süre
115 dakika
Yayın Tarihi
2013
Bir FBI ajanı ve bir Interpol dedektifi, performansları sırasında banka soygunlarını gerçekleştiren ve izleyicilerini parayla ödüllendiren bir illüzyonist ekibini takip ediyor. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle Now You See Me izle yebilirsiniz.
26 view
Stronger – Pes Etme
Kategori
Dram
IMDB
7
Ülke
İngiltere
Süre
119 dakika
Yayın Tarihi
2017
Gerçek bir hikayeden esinlenilen ve aynı adlı kitabından beyazperdeye uyarlanan filmde, 2013 yılında meydana gelen Boston Maratonu’ndaki bombalı saldırıda iki bacağını da yitiren Jeff Bauman’ın (Jake Gyllenhaal) hikayesi anlatılıyor. Patlamadan tam önce bombacıyla göz göze gelen Bauman, saldırı sonrasında tekrar yürümeye çalışıyor, yeni durumunu erdemli bir şekilde karşılıyor ve amaçsız bir kasiyerden azim ve sevgi dolu bir adama dönüşüyor. Film Otağ'dan 1080p görüntü kalitesiyle Stronger izle yebilirsiniz.
20 view